Surowe deski, a może jednak nie?

Surowe deski, a może jednak nie?
Podłoga drewniana to element od którego najwięcej zależy podczas wykańczania wnętrz, nie łatwo ją szybko wymieć więc przed jej zakupem trzeba przeanalizować wszystkie za i przeciw. Nie od dziś wiadomo iż wykończenie posadzek drewnem da nam jak najwięcej ciepła oraz poczucia bezpieczeństwa.
Wykończenie podłogi które przedstawione jest na zdjęciach to doskonała kopia drewna, które zostało wyszlifowane i przygotowane do wykończenia. Olojowosk który imituje efekt surowego drewna idealnie pasuję dla tych co nie lubią gdy lakiery czasami, po czasie wpadają w lekką żółć. Po wykończeniu podłogi olejowoskiem czy również lakierem w efekcie surowego drewna, dostajemy podłogę w bardzo jasnych odcieniu, co jak widać po naszych ostatnich projektach, klientom coraz bardziej przypada do gustu właśnie takie wykończenie.
Przed przystąpieniem do montażu deszczułek, wyszlifowaliśmy całą powierzchnię jastrychu tarczami diamentowymi, po czym zagruntowaliśmy cały metraż gruntem P 104, od Pallmann który dedykowany jest pod kleje poliuretanowe. Klej który zastosowaliśmy to P 8 również od Pallmann. Podłoga po montażu, przed samym odbiorem naszych prac została przez nas zmyta oraz zaimpregnowana.
Inwestycja zrealizowana dla firmy Superparkiet.
Materiał dostępny od ręki w salonach podłóg Superparkiet.
Profesjonalny montaż podłóg drewnianych
601-226-646
607-843-103
5 lutego, 2023
Kategorie: Wpisy firm