Usługi posadzkarskie mgr inż. Grzymkowski

Oferta firmy

Dlaczego nasza firma?

Drewno to całe nasze życie, pasja którą zarażamy każdego naszego klienta.

Inspirują nas posadzki drewniane, najlepszą zapłatą za nasze usługi jest usatysfakcjonowany klient. Świadczymy usługi od ponad 30 lat, posiadamy ogromną wiedzę w zakresie prac posadzkarskich. Posiadamy kadrę wykwalifikowanych fachowców, którzy sprostają nawet tym najtrudniejszym zleceniom. Nasi posadzkarze to ludzie otwarci, którzy zaakceptują każdą uwagę klienta, oraz poprzez lata doświadczeń udzielą fachowych rad. Jesteśmy pionierami jeśli chodzi o renowacje posadzek drewnianych. Posiadamy własne najbardziej zaawansowane technicznie maszyny,które pozwalają na większą precyzję oraz dokładność podczas przeprowadzania prac. Należy pamiętać że dobrze przeprowadzona renowacja posadzki drewnianej, przy odpowiedniej konserwacji starcza na ponad 10 lat. Czy warto w takim wypadku przykrywać podłogi drewniane panelami? Koszt dobrego panela nie jest wiele tańszy niż koszt renowacji. Po przeprowadzonej renowacji możemy cieszyć się ciepłą, przytulną podłogą drewnianą.

Renowacja posadzek drewnianych jest najbardziej wymagającym aspektem w pracach parkieciarskich. My lubimy wyzwania, więc od 30 lat naszym konikiem jest renowacja posadzek drewnianych. Sam proces renowacji to dopiero połowa sukcesu, druga połowa to wykończenie podłogi a w ostatnich latach przybyło nam alternatyw wykończenia podłogi.

Pierwszą nowością jaką możemy Państwu przedstawić to strukturyzacja drewna czyli tak zwana „szczotka„. Jesteśmy w posiadaniu maszyny do szczotkowania każdego rodzaju drewna. W zależności od wyboru szczotki, podłoga może być bardzo intensywnie wyszczotkowana, albo lekko podkreślana. To już zależy od gustu klienta

Dąb w kolorze palisandru lecz przykryty lakierem? W dzisiejszych czasach jest to możliwe. Przy doborze odpowiedniej chemii nawet dębowe podłogi zmieniają swoją barwę i przybierają ciemne intensywne kolory.

Podłogę można wykończyć również olejowoskiem lub twardym woskiem. Szczególnie naturalnie wygląda wyszczotkowana podłoga która jest wykończona woskiem. Woski dają bardzo ciepły efekt polecamy ją w szczególności dla ludzi którzy nie lubią chodzić w kapciach.

Tradycyjne wykończenie to oczywiście lakier oraz naturalny olej.

 

Zakres prac wykonywanych po renowacji 

 • lakierowanie
 • olejowanie
 • bejcowanie
 • olej koloryzujący + lakier
 • ługowanie 
 • twardy wosk

W naszej ofercie znajduje się szczotkowanie podłóg drewnianych.

Zajmujemy się również

 • montażem gotowych podłóg drewnianych ( w tym desek podłogowych, desek barlineckich, gotowych parkietów)
 • montażem surowych desek podłogowych, mozaiki oraz parkietów.
 • montażem tarasów drewnianych oraz kompozytowych.
 • renowacją schodów, poręczy, tralek oraz podstopni.
 • montażem płyt OSB.
 • montażem paneli laminowanych, winylowych oraz LVT
 • montażem białych cokołów z MDF
 • montażem każdego rodzaju listew oraz cokołów przypodłogowych.

 

Co dokonaliśmy ?

W latach 1999-2003 położyliśmy i wycyklinowaliśmy ponad 12 tysm2. podłóg na Wyższej Szkole Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Nasze podłogi leżą w szkole przy ulicy Lindego, Kasprowicza, Fontanny, Gważdzistej oraz w wielu Warszawskich przedszkolach. W 2012 roku wykonaliśmy ponad 1000 m2 podłogi w szkole Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

W latach 2009-2011 przy współpracy z firmą Dom Development położyliśmy 19,5 tys. m2 podłóg drewnianych na osiedlu Marina na Warszawskim Mokotowie.

Odrestaurowaliśmy podłogi w wielu Ministerstwach – Edukacji, Obrony Narodowej w tym gabinet obecnego ministra, sprawiedliwości. Wykonaliśmy wiele zleceń rządowych min. Główny instytut Miar i Wag, Biblioteka Narodowa, Instytut Meteorologi i Gospodarki Wodnej, Muzeum Żydów Polskich.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, realizujemy duże inwestycje jak i klientów indywidualnych

 

4 listopada, 2018

Kategorie: Cyklinowanie i montaż parkietuMazowieckie

Usługi posadzkarskie mgr inż. Grzymkowski logo firmy
ikona pin mapa Warszawa, Radecka 5 ikona telefon komorka601-226-646 ikona koperta e-mailgrzymek90@gmail.com

Wpisy Firmy