Impregnacja podłóg drewnianych.

Podłoga jest jednym z najważniejszych aspektów naszego wnętrza. Jej wykończenie to kwestia indywidualna. W zależności od tego co znajdzie się na posadzce, aby nadal wyglądała jak nowa należy o nią dbać a w szczególności o podłogi drewniane. Z racji tego iż drewno jest materiałem dużo bardziej narażonym na uszkodzenia niż ceramika czy naturalne kamienne podłogi, to nadal jest jednym z najczęstszych wyborów jeśli chodzi o wykończenie posadzki.
Ostatnimi czasy, przeprowadziliśmy gruntowne mycie podłogi olejowanej jak i lakierowanej. Usługi polegały, w przypadku podłogi olejowanej, na wymyciu praktycznie do zera starej powłoki, oraz nałożeniu dwóch nowych warstw oleju. Efekt? Podłoga wygląda praktycznie jak nowa.
W przypadku podłogi lakierowanej usługa polegała na zmyciu warstw różnych preparatów które zostały naniesione przez sprzątaczki. Gdy powierzchnia została już gruntownie umyta, nanieśliśmy profesjonalne środki do zabezpieczenia powłok lakierowanych.
W obu przypadkach odświeżyliśmy również cokoły przypodłogowe, nakładając nowe akryle oraz zalakierowaliśmy na nowo wszystkie narożniki.
A twoja podłoga jak wygląda? Nie wymaga gruntownego mycia?
Gruntowne mycie oraz impregnacja podłóg drewnianych.
601-226-646
607-843-103
5 lutego, 2023
Kategorie: Wpisy firm