Raport z budowy. Szykowny francuz.

Ostatnimi czasy byliśmy mniej aktywni z względu nadmiaru zleceń, lecz w ferworze walki, po bardzo ciężkich kandydaturach udało nam się wyłonić parkieciarza który swoim doświadczeniem oraz kulturą pracą przekonał nas do siebie. Pragniemy powitać Marcin Brózda na naszym pokładzie.
Jest to kolejny fachowiec który zgłosił się przez ogłoszenie w Internecie, więc jednak trafiamy chociaż troszkę do publiki.
Nasze ogłoszenia o pracę utrzymują się dalej więc jak ktoś szuka uczciwego pracodawcy to chętnie zapraszamy fachowców do kontaktu z nami.
– Chciałby mieć Pan mistrza parkieciarza w swoim zespole?
– Ależ oczywiście.
– To już Pan ma!
Fachowiec którego ostatnio mieliśmy szansę sprawdzić, na pewno podczas pierwszej rozmowy telefonicznej zrobił piorunujące wrażenie, i niestety tylko ten jeden pozytyw został. Umiejętności mistrzowskie chcieliśmy sprawdzić na wzorze jakim jest jodła francuska, lecz po pierwszych ruchach jakie Pan pokazał podczas wyprowadzania wzoru wołały o pomstę do nieba. Pan po 3 godzinach został wyproszony z lokalu ponieważ podłoga nie była by wstanie ani fizycznym ani psychicznym przetrwać jego „umiejętnośc .
Jodła francuska to bardzo trudny wzór i aby profesjonalnie został zamontowany potrzeba lata praktyki oraz doświadczeń, nawet najmniejsze niedociągnięciem podczas wyprowadzania może nieść za sobą coraz większe konsekwencję w późniejszych etapach wzoru. Nawet u najlepszych producentów zdarzają się lekkie odchyły wymiarowe, i gdy nie wiemy jak z tego wybrnąć aby montaż zakończył się sukcesem potrzebne jest doświadczenie które zdobywaliśmy od przeszło 30 lat.
Wybieraj tylko sprawdzone firmy parkieciarskie aby twoja podłoga cieszyła się kondycją przez długie lata.
Profesjonalny montaż podłóg drewnianych.
601-226-646
607-843-103
5 lutego, 2023
Kategorie: Wpisy firm