Odcienie jesieni.

 

Barwa brązowa, zdecydowanie króluje u naszych klientów w tym jesiennym miesiącu jakim jest październik. Ciemna barwa podłogi, na pewno wprowadza więcej  luksusu oraz spokoju do pomieszczeń.

Październik nie dość iż zaczął się w odcieniu brązu to można stwierdzić iż był również miesiącem bardzo precyzyjnym. Na pierwszej inwestycji, brąz został połączony z płytkami heksagonalnymi. Aby prawidłowo wykonać montaż, przed przystąpieniem do prac, musieliśmy idealnie przygotować podłoże przy łączeniu drewna z ceramiką, przy tylu krótkich łączeniach w wiele stron, nierówności mogły być bardzo widoczne.

Na drugim montażu, nasi specjaliści musieli wyeksponować grzejniki podłogowe poprzez ich dokładnie obrobienie. Grzejniki podłogowe tak jak w przypadku heksagonów mają sens dopiero wtedy gdy montaż jest przeprowadzony poprawnie i dwie płaszczyzny są na tej samej wysokości. Ważnym elementem jest wykończenie szczeliny dylatacyjnej. My w każdym z przypadków, szczeliny dylatacyjne wypełniamy bardzo drobno mielonym korkiem oraz po montażu barwimy je w brązowy kolor.

Ostatnia odsłona brązu to klasyczna jodełka angielska, z naszego naturalnego dębu. Klepki ułożone w różnych kierunkach szczególne przy tak ciemnej barwie, sprawiają wrażenie jakby elementy w dwóch kolumnach diametralnie się różniły.

A Wy którą byście wybrali? Naturalną czy brązową?

5 lutego, 2023
Kategorie: Wpisy firm