Francuska bordiura wykończona w efekcie surowego drewna

Gdy poszukujemy nowych twarzy do naszej firmy tak jak ostatnio, to na weryfikacje umiejętności zabieramy takiego ochotnika na montaż jodły francuskiej. Wzór bardzo często weryfikuje umiejętności, czasami nawet doświadczeni posadzkarze moją podczas jego montażu wiele problemów.
Montaż jaki ostatnio przeprowadzaliśmy posiadał wiele aspektów aby zweryfikować nasze umiejętności. Najbardziej wyeksponowanym miejscem, oraz najbardziej czasochłonnym był przedpokój który prowadzi do jednej z sypialni. Projekt był niesłychanie ciekawy ponieważ jodła francuska miała łączyć się z sobą w samym środku, tworząc tzw. rozetę. Po dodaniu bordiury zwykły przedpokój stał się czymś naprawdę niezwykłym.
W reszcie pomieszczeń została zamontowana jodła angielska oraz deski dębowe których długość sięgała nawet 3m. Drugim ważnym aspektem było połączenie posadzki z drewnianymi noskami. Wedle wytycznych klienta musieliśmy z należytą precyzją spasować deski na szczelnie, a podczas montażu jodły dylatacja miała wynosić zaledwie 1mm.
Precyzja, dokładność oraz kultura osobista pozwala nam osiągać coraz lepsze wyniki a co za tym idzie, wykonywać coraz ciekawsze zlecenia.
29 sierpnia, 2021
Kategorie: Wpisy firm