Cyklinowanie Sali Sportowo-Widowiskowej MOSiR Leszno – woj. wielkopolskie

Cyklinowanie Sali Sportowo-Widowiskowej – Leszno 

Lokalizacja: Leszno, woj.wielkopolskie

Powierzchnia: 1130 m2

Zakres prac:  Cyklinowanie parkietu, miejscowe naprawy, wymiana listew przypodłogowych, malowanie linii boisk sportowych, naniesienie herbu miasta na środku sali, lakierowanie parkietu.

Lakier: Pallmann

Aspekt wykończenia: półmat

 

 

Cyklinowanie Hali Sportowo-Widowiskowej „TRAPEZ” w Lesznie

Sala Trapez jest wykonana z dwóch rodzajów parkietu dębowego i bukowego ułożonego we wzór „drabinka” pasami o powierzchni około 300m2 każdy. Cyklinowanie sali sportowej zaczęliśmy od szlifu papierem o  gradacji 36, prace zgrubne zajeły nam 5 dni w międzyczasie wymienialiśmy i naprawialiśmy miejscowo uszkodzone klepki.  Podłoga niebyła szpachlowana ze względu  na  fakt swojej  budowy, następnie przeszliśmy do papieru 60 a skończyliśmy cyklinowanie na gradacji 100.

Do lakierowania parkietu na sali sportowej zostosowaliśmy lakiery marki Pallmann , lakier podkładowy Pall x-320 oraz  lakier nawierzchniowy Pall x-Trend spełniający normę EN 14904 w  aspekcie półmatowym.  Malowanie obrysu boiska do koszykówki i linii boisk sportowych rozpoczeliśmy po zmatowieniu całej powierzchni  hali przed ostatnim lakierowaniem, użyliśmy do tego dwuskładnikowych farb Pall Sport-Color.  Międzyczasie na środku hali został wyklejony herb miasta Leszna. Ze względu na wysokie temperatury w dzień oscylujące w okolicach 30 stopni Celsjusza, ostatnie lakierowanie rozpoczęliśmy o 3 w nocy kończąc przed południem w granicach godziny 9.

Prace zostały wykonane w umówionym terminie oraz odebrane przez inwestora bez żadnych wad i uwag. Jesteśmy bardzo zadowoleni  z jakości produktów rozlewności i czasu otwartego lakieru, który jest bardzo ważny przy tego typu inwestycjach.

28 lipca, 2018
Kategorie: Raporty z budowy