Bona Resilient System

Wykładziny elastyczne –

Bona Resilient System.

 

System dla wykładzin elastycznych Bona Resilient System to innowacyjny, wysoce wydajny sposób na renowacje i konserwacje wykładzin elastycznych. System ten pozwala zachować świeżość podłogi a nawet ja całkowicie odmienić zmieniając kolor beż konieczności wymiany.

 

Po kilku szkoleniach przyszedł czas na pierwszą realizację okładziny elastycznej tarkett. Z pomocą przyjechał przedstawiciel firmy Bona Janusz Kuchtar na którego zawsze mogę liczyć. Praca przebiegła szybko i sprawnie w jeden dzień na gotowo.

 

Do usunięcia starych powłok konserwujących został użyty Bona PowerRemove R. Następna czynności było usunięcie zabrudzeń za pomocą szorowarki power scrubber, kolejny etap to szlif na mokro polerka z dyskiem quattro papierami z nasypem diamentowym p120. Całość później wysprzątana i zabezpieczona 2x lakierem Bona Pure HD w aspekcie matowym. Po 12 godzinach można użytkować nową podłogę.

 

Zapraszam do galerii zdjęć z inwestycji jak też kilku z poprzednich szkoleń.

 

Parkiety Babiuch Leszek

 

Tel 605 088 075

 

#parkietybabiuchleszek #cykliniarzeparkieciarze #resilientsystem #powerremove #purehd #wykladzinaelastyczna #renowacja #pvc #lvt #linoleum #powerscrubber #winyl

27 marca, 2020
Kategorie: Wpisy firm