SALON EGZOFLOOR i UV TECHNOLOGIE

Oferta firmy

Profesjonalne usługi parkieciarskie, lider w branży stosujący  nowoczesne lakiery  utwardzane  lampami UV.

UVtechnologie jest marką która jako pierwsza wprowadziła na rynek polski na szeroką skalę mobilną technologię utwardzania podłóg drewnianych lampami UV. Technologia ta z powodzeniem od lat stosowana przez producentów nowych desek podłogowych zyskała wielu zwolenników z uwagi na trwałość i odporność lakieru na zużycie mechaniczna jak i na środki chemiczne. W chwili obecnej już nie tylko najwięksi ale również mniejsi producenci stosują lakiery utwardzane lampami UV przy produkcji lakierowanych desek podłogowych.

Zalety technologii utwardzania lakierów i olejów lampami UV spowodowała iż postanowiliśmy zastosować tą technologię również przy renowacji starych podłóg drewnianych, co zaowocowało wprowadzeniem na rynek polski mobilnych maszyn do utwardzania lakierów lampami UV.

Za powyższą technologię otrzymaliśmy nagrodę ZŁOTY MEDAL  w 2015 i 2016 r od Międzynarodowych Targów Poznańskich za innowacyjny „System utwardzania lakierów i olejów podłogowych światłem UV” jak również Laur Eksperta – za nowatorskie rozwiązanie „Konwersji podłóg olejowanych na lakierowane w obiektach użyteczności publicznej przy użyciu technologii utwardzania UV” będące dalszym etapem rozwoju mobilnej technologii utwardzania światłem UV.

W chwili obecnej po zaledwie 3 latach stosowania mobilnej technologii utwardzania światłem UV, możemy się pochwalić blisko 40 tyś m2 renowacji podłóg drewnianych wykonanych na halach sportowych, salach gimnastycznych, w budynkach szkół, urzędów, hotelach, centrach handlowych itp. jak i oczywiście w domach i mieszkaniach prywatnych.

 

Nasze renowacje można zobaczyć min:

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
CCC Polkowice
Anwil Włocławek Hala Mistrzów
Gościniec Żurawiec
Hala Arena
Szkoła Baletowa w Łodzi

C.H Manufaktura
Galeria M&M w Poznaniu
Grand Hotel Lublin – restauracje i sale konferencyjne
rezydencje i domy prywatne

 

 

 

Wideo

14 października, 2018

Kategorie: Cyklinowanie i montaż parkietuSklepy z parkietami i salony podłógWielkopolskie