Podłogi Bydgoszcz – Pracownia GaMa

Oferta firmy

Pracownia Podłóg GaMa to salon sprzedaży najwyższej jakości podłóg drewnianych oraz tarasów.

W naszej ofercie znajdą Państwo: podłogi drewniane, panele laminatowe, wykładziny podłogowe z przeznaczeniem do obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej, specjalną linię drewna do łazienek, podłogi korkowe, podłogi ze skóry, tarasy drewniane i kompozytowe, systemy wycieraczkowe, listwy przypodłogowe oraz pełną ofertę chemii (grunty, masy, kleje, lakiery, oleje, woski oraz środki pielęgnacyjne).
Bazując na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu pomożemy Państwu dokonać optymalnego wyboru. W naszym salonie istnieje możliwość zakupienia materiałów podłogowych wraz z ich montażem. Każdy montaż poprzedza pomiar pomieszczeń z pomiarem wilgotności, w których układana będzie podłoga. Do każdego rodzaju podłóg dobieramy materiały chemiczne najwyższej jakości, ściśle dopasowane do danej podłogi. Decydując się u nas na zakup podłogi otrzymują Państwo: fachowe doradztwo przy doborze materiałów podłogowych, gwarancję wykonanej usługi oraz w przypadku zakupu materiałów z montażem, otrzymują Państwo możliwość rozliczenia fakturą usługową z 8% VAT.
Dodatkowym profilem naszej pracowni jest realizacja podłóg w laminacie, wykładzinie i drewnie według indywidualnego projektu.
4 sierpnia, 2021

Kategorie: Kujawsko-pomorskieSklepy z parkietami i salony podłóg

Podłogi Bydgoszcz – Pracownia GaMa logo firmy
ikona pin mapa Bydgoszcz, Marszałka Focha 50 ikona telefon komorka601 901 701 ikona koperta e-mailpodlogigama@op.pl

Wpisy Firmy