Spotkanie WOOD-BROTHERS JAWOR !! 11-13.09.2020

To będzie spotkanie Bractwa Wood, wszystkich tych, którzy w codziennej sztuce rzemieślniczej z pasją i szacunkiem do natury, czerpią z niej i oddają to, co najpiękniejsze. Będzie to okazja do zacieśniania więzi, nauki, by być jeszcze lepszym i otworzyć się na nowe.

Celem wydarzenia jest:

– integracja środowiska branżowego,
– podnoszenie kwalifikacji branży parkieciarskiej,
– prezentacja nowości produktowych i rozwiązań partnerów wydarzenia.

Na uczestników czekają szkolenia, spotkania z ekspertami. Znajdzie się także chwila na nawiązanie nowych relacji zawodowych i złapanie oddechu na łonie natury.
Jako organizator zakładamy, że w projekcie Wood Brothers Jawor-Parkiet bezpłatnie weźmie udział około 200 uczestników, głównie mistrzów i adeptów sztuki parkieciarskiej – podsumował Janusz Gawiński, Dyrektor Generalny firmyDziekujemy partnerom za ich wsparcie przy organizacji wydarzenia.

Wydarzenie odbędzie się 11-13 września 2020 roku w 4*Hotelu Anders położonym w turystycznej miejscowości Stare Jabłonki na Mazurach. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc rekrutacja uczestników ma charakter zamknięty.

źródło:https://jawor-parkiet.pl/131/aktualnosci/wood-brothers-jawor-parkiet-organizujemy-najwieksze-wydarzenie-branzy-parkieciarskiej-2020-roku.html
10 maja, 2022
Kategorie: NewsySzkolenia