Matowe panele

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #1598
  helena
  Participant
  No badges. 32

  Mam w domu matowe panele i nie wiem, jakich środków używać by wyglądały one dobrze. Nic chciałabym by błyszczały, bo to jednak nie możliwe, ale mimo wszystko, wolę by wyglądały na zadbane. Możecie coś polecić?

  #1604
  wrobel
  Participant
  No badges. 20

  Zapytam z ciekawości: jak sprawdzają się takie matowe meble w domu? Jesteś z nich zadowolona? Stoję właśnie przed wyborem podłogi.

  #1614
  Majster
  Participant
  No badges. 38

  Pewnie to błąd, ale ja swoje matowe panele myję zwykła wodą z płynem do paneli. Płyn staram się kupić z wyższej półki, ale nie mam swojego ulubionego. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że uwielbiam tę podłogę. Mam ją w kolorze szarym, więc nie widać kurzu, brudu, ani mazów 🙂

  #1627
  helena
  Participant
  No badges. 32

  Podobnie, jak Majster, powiem, że matowe panele w szarym kolorze to coś wspaniałego! Nie zamieniłabym jej na żadną inną! Nie jestem typem pedanta, sprzątam, bo muszę, a nie bo lubię, dlatego zdecydowałam się na te panele i to był strzał w 10!

  #1632
  heniutek
  Participant
  No badges. 52

  Macie może jakieś zdjęcia swoich podłóg, o których mówicie? Sam jestem ciekaw, jak one wyglądają w rzeczywistości.

  #2611
  robert
  Participant
  No badges. 76

  Większość producentów chemii do parkietów posiada również linie do pielęgnacji z odpowiednimi środkami do podłóg lakierowanych, woskowanych, olejowanych. Ja korzystam ze środków firmy Bona, bo ich lakierem mam wykończą podłogę.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.