Podłogi Kornik Artur Wróbel – Profesjonalne usługi parkieciarskie

Oferta firmy

Nasza firma zajmuje się parkieciarstwem od ponad 20 lat.  Jesteśmy firmą rodzinną, w której doświadczenie w wykonywaniu usług parkieciarskich, jest przekazywane z największą starannością kolejnym wykonawcom. Dodatkowo uczestniczymy w licznych szkoleniach organizowanych przez producentów z branży parkieciarskiej, aby być na bieżąco z nowymi produktami i technologiami.

Dysponujemy trzema kompletami nowoczesnych maszyn niemieckiej firmy LAEGLER: HUMMEL, ELAN. Pozwalają one osiągnąć najwyższą jakość szlifowania podłogi.

Dodatkowo wykonujemy polerowanie nowoczesnymi maszynami  tarczowymi firmy Bona, Repex i Columbus, dzięki czemu podłoga jest jeszcze gładsza i ładniejsza.

Większość naszych elektronarzędzi, tj.: piły, ukośnice, szlifierki, odkurzacze, jest produkcji FESTOOL – najwyższa jakość sprzętu oraz kultury pracy.

Do montażu parkietów oraz wykańczania powierzchni stosujemy nowoczesne kleje, lakiery, oleje i olejowoski, znanych i cenionych na europejskim i światowym rynku marek, tj.: Blanchon, Bona, Uzin, Pallmann, Artelit, Mapei, Sika, Bostik.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzin naszej strony internetowej a także profilu na Facebooku.

 

Wideo

19 listopada, 2019

Kategorie: Cyklinowanie i montaż parkietuDolnośląskieSklepy z parkietami i salony podłóg

Podłogi Kornik Artur Wróbel – Profesjonalne usługi parkieciarskie logo firmy
ikona pin mapa Chojnów, Ćwiklińskiej 3 ikona telefon komorka605226206 ikona koperta e-mailbiuro@podlogi-kornik.pl

Wpisy Firmy