JANSER MAŁOPOLSKA

Oferta firmy

Firma Janser to światowy lider w produkcji i dystrybucji kompletnych systemów narzędzi i maszyn dla profesjonalistów zajmujących się pracami posadzkarskimi. Nasze narzędzia są przeznaczone dla profesjonalistów zajmujących się przygotowaniem podłoża, instalacją i pielęgnacją posadzek przemysłowych, podłóg drewnianych, wykładzin elastycznych i LVT.

Zajmujemy się profesjonalnym szkoleniem wykonawców oraz  doradztwem dotyczącym zastosowania naszych maszyn i narzędzi. Prowadzimy bezpłatne prezentacje maszyn, szkolenia z ich eksploatacji oraz doboru narzędzi do wykonania konkretnych prac. Prowadzimy serwis gwarancyjny i naprawy maszyn : Columbus, Speedtronic, TRI VARO, oraz cykliniarek i szlifierek do parkietów Tiger, Panda itp.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in maszyny jednotarczowe Columbus, Odkurzacze przemysłowe JANVAC i Duscontrol frezarki do betonu, maszyny TRI VARO do szlifowania i polerowania posadzek betonowych i kamiennych, Strippery do usuwania wszelkiego rodzaju okładzin podłogowych. Posiadamy w ofercie cykliniarki Tiger, Leopard, Jaguar oraz szlifierki krawędziowe Panda ,Lupo i Puma, maszyny do szczotkowania podłóg drewnianych i tarasów, podcinarki, piły stołowe, ukośnice itp.

Poza sprzętem do przygotowania podłoża posiadamy pełny program  narzędzi ręcznych i elektrycznych do układania parkietów i wykładzin elastycznych

Zapraszamy do współpracy!  Centrum Sprzedaży i Doradztwa Paweł Goryl-Nieciuński, Janser Małopolska, Kraków

Wideo

29 marca, 2018

Kategorie: MałopolskiePodkarpackieProducenci chemii parkieciarskiejProducenci maszyn i narzędzi