CYKLINOWANIE PARKIETU BIAŁYSTOK WARSZAWA

Oferta firmy

OFERUJEMY:

Układanie i cyklinowanie podłóg z wszelkich gatunków drewna

Oferujemy cyklinowanie i układanie parkietów z każdego rodzaju drewna. Wieloletnie doświadczenie owocuje wysoką jakością wykonywanych prac. Nie boimy się również zadań wykraczających poza naszą branżę.

Renowację podłóg mocno zużytych

Nie boimy się cyklinowania parkietów starych, a wręcz to większość z naszych prac. Ciężkie maszyny typu Lagler Hummel i Frank Cobra doskonale radzą sobie z usuwaniem zanieczyszczeń. Wydajne odsysy pozwalają do minimum zredukować zapylenie. Oczywiście są podłogi bardziej i mniej wdzięczne do renowacji. Zapewniamy jednak, że zamawiając cyklinowanie w naszej firmie, dołożymy wszelkich starań aby parkiet wyglądał jak najlepiej!

Profesjonalne uzupełnianie ubytków w parkiecie

Chętnie po cyklinowaniu uzupełniamy ubytki w podłodze, o ile oczywiście jej konstrukcja na to pozwala. Wykorzystujemy do tego drewno(w przypadku dużych) oraz profesjonalne płyny do mieszania z pyłem drzewnym(w przypadku szczelin). Nasze doświadczenie pozwala na dobór odpowiedniej techniki, pozwalając się cieszyć z pięknego parkietu na lata.

Szlifowanie i polerowanie nietypowych powierzchni drewnianych

Blaty kuchenne? Progi? Drzwi? Podejmujemy się również prac nietypowych. Oczywiście ze stałą dbałością o czystość i dobór chemii. Jeżeli masz pytania, lub chcesz się umówić na wycenę, zapraszamy do kontaktu.

Cyklinowanie sal sportowych i gimnastycznych

Sale sportowe wymagają specjalnych umiejętności. Ekologia, atesty antypoślizgowe oraz wysoka wymagana wytrzymałość podnoszą poprzeczkę jeżeli chodzi o jakość usługi. Malowanie linii – o ile wymiary na to pozwalają – oczywiście zgodnie z normami europejskimi. Ze względu na dużą ilość wykonanych inwestycji tego typu, możemy zaproponować chemię adekwatną do budżetu, i z dbałością o zdrowie sportowców.

Lakierowanie, barwienie – bielenie i przyciemnianie

Klasycznym i najpopularniejszym sposobem zabezpieczenia drewna po cyklinowaniu jest lakier. Co jednak jeżeli chcemy zmienić charakter pomieszczenia? Oferujemy duży asortyment barwników, bejc, oraz pigmentów mieszanych z lakierem. Naturalne oleje nie stanowią też dla nas tajemnic. Oczywiście wszystko z instrukcją jak dbać o podłogę. Doświadczenie pozwala nam przekazać sposoby na podniesienie trwałości wszystkich rodzajów zabezpieczeń.

Montaż listew z drewna litego oraz MDF

Kropka nad „i” jeżeli chodzi o podłogę. Pomagamy w montażu, oraz wyborze, gdyż listwy muszą być dobrane do ścian i dylatacji. Zapewniamy również zniżki u producentów.

Profesjonalne badania wilgotności parkietu i podłoża metodą CM

Układasz nową podłogę? Po cyklinowaniu parkiet ma szczeliny? Pomagamy w ustaleniu przyczyn danego faktu. Badania wilgotności posadzek oraz drewna, oraz profesjonalne higrometry pozwalają ustalić winowajcę takiego stanu rzeczy. Wydajemy również zalecenia przyszłego użytkowania.

Cyklinowanie oraz odnawianie schodów

Posiadamy profesjonalny sprzęt festool do cyklinowania schodów. Odnawiamy również poręcze i tralki, o ile ich kształt pozwala na szlif. Koszt wykonania nowych przerasta domowy budżet? Zadzwoń po darmową wycenę.

Renowację podłóg olejowanych

Jeżeli jesteś zwolennikiem rozwiązań naturalnych, chętnie Cię w tym wspomożemy. Oleje są coraz popularniejszym środkiem zabezpieczenia podłóg. Wymagając jednak okresowej renowacji, zmuszają klienta do większego zainteresowania i uwagi poświęconej podłodze. Tu pojawiamy się my, wraz z życiowymi i prostymi instrukcjami, którymi chętnie się dzielimy telefonicznie. Wiedza ta odwdzięczy się nam, a piękne podłogi drewniane swym kolorem zachwycą gości.

12 lutego, 2018

Kategorie: Cyklinowanie i montaż parkietuPodlaskieSklepy z parkietami i salony podłóg