ARBORITEC/ARBOTEC

Oferta firmy

 

 

WITAMY ŚWIECIE W ARBORITEC

PRZYSZŁOŚCIOWYCH ROZWIĄZANIACH DLA TWOICH PODŁÓG DREWNIANYCH:

 

Firma Arboritec jest Szwedzkim producentem technologicznie zaawansowanych powłok ochronnych do podłóg z drewna liściastego i podłóg elastycznych. Istnieje na rynku światowym od 1996 roku.

Produkujemy wiodące na rynku :

– lakiery ceramiczne na bazie wody

– Lakier UV

– Oleje do podłóg

-Rozwiązania w zakresie konserwacji podłóg

Lakiery Arboritec powstają dzięki wykorzystaniu nanotechnologii z użyciem krzemionki ceramicznej. Nasze produkty są rezultatem wieloletnich , zaawansowanych badań materiałowych , dzięki czemu jesteśmy liderem rynkowym w zakresie tych technologii. Od wielu lat ściśle współpracujemy z laboratoriami badawczymi oraz uniwersytetami co umożliwia nam nieustanny rozwój , czego następstwem jest ulepszanie naszych produktów.

Lakiery Arboritec wyznaczają standardy we właściwościach tj.:

– trwałość i ochrona

– czas schnięcia i utwardzania

-ekologiczność lakierów wykończeniowych

– rozpływania się po powierzchni

– czas pracy

Rozumiemy Państwa cele: stworzenie jak najbezpieczniejszej i najpiękniejszej przestrzeni dla właścicieli podłóg drewnianych w sposób jak najefektywniejszy. Podłogi wymagają najtrwalszej możliwej ochrony i my zapewniamy ją poprzez bezkonkurencyjną inżynierię materiałową.

Arboritec stworzył bezkonkurencyjny lakier UVElite utwardzany na miejscu, dzięki któremu ponowne lakierowanie podłóg w powierzchniach komercyjnych od dziś jest kwestią godzin , a nie dni. Większość uszkodzeń podłóg występuje podczas okresu utwardzania , gdy lakier jest na nie najbardziej podatny. Arboritec UVElite jest w pełni utwardzony , gdy wykonawca zakończy pracę. Podłoga maże być w pełni obciążona od razu po utwardzeniu powłoki, bez ryzyka wczesnego uszkodzenia lakieru.

Tradycyjne lakierowanie drewnianej podłogi może się okazać kosztowną i czasochłonną operacją. Lakiery Arboritec utwardzają się zdecydowanie szybciej niż zwykłe lakiery wodne, dzięki czemu będziesz mógł wznowić pracę szybciej niż kiedykolwiek. Lakiery Arboritec są wiodącymi produktami w branży podłogowej pod względem wytrzymałości i trwałości wykończenia , nadając jednocześnie Państwa podłogom niezwykle piękny wygląd , nawet podczas intensywnego użytkowania. Przewaga naszych produktów wynika z zastosowania zaawansowanej technologii cząsteczek ceramicznych – jednego z najtwardszych znanych minerałów.

 

 

Nanotechnologia jest nauką o tworzeniu materiałów w ultra – małej nanoskali rzędu 1:100 000 wielkości ludzkiego włosa. Kiedy porównamy nasze lakiery z lakierami tradycyjnymi jasną sprawą staje się dlaczego zastosowanie nanotechnologii przynosi tak wiele korzyści . Na poziomie cząsteczkowym lakiery posiadają niewielkie wolne przestrzenie oraz luki , co może osłabić ich wytrzymałość. Nanocząsteczki naszych lakierów są na tyle małe , że wypełniają te luki, dzięki czemu lakiery ARBORITEC są bardziej odporne na nacisk, równomiernie się zużywają, jak również są bardziej trwałe . Krzemionka Ceramiczna pomnaża korzyści naszej nanotechnologii . Działa jako cząstkowe wzmocnienie lakierów i zapewnia bezkonkurencyjne wsparcie, trwałość i twardość.

Architekci, wykonawcy, kierownicy obiektów i sieci detaliczne na całym świecie zaufały nam wybierając nasze produkty. Główne priorytety przy produkcji lakierów Arboritec to: zdrowie wykonawcy i właściciela podłogi oraz ochrona środowiska. Nasze lakiery bezproblemowo wpisują się w projekty budowlane, z łatwością przechodząc badania dotyczące zgodności ze standardami VOC.

Nasze innowacyjne lakiery dla podłóg w przestrzeniach publicznych chronią drewno i wydłużają okres jego użytkowania nie szkodząc środowisku. Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować produkty , które nie są toksyczne i jednocześnie bardzo bezpieczne w użyciu. Nawet wśród innych alternatywnych lakierów na bazie wody , nasze wykończenia zawierają najniższą zawartość VOC.

Arboritec przestrzega najwyższych światowych standardów dotyczących jakości powietrza i spełnia nawet najbardziej rygorystyczne przepisy. Wskazówki czerpiemy od LEED (Leadeship In Energy & Enviromental Design) w USA oraz od Niemieckiego Instytutu ds. Inżynierii Lądowej (DIBt) Zawartość VOC (lotnych związków organicznych) i środków chemicznych w naszych produktach są mierzone w laboratoriach akredytowanych przez DIBt z zachowaniem ścisłych kontroli jakości.

Przewaga produktów Arboritec nie jest kwestią tylko technologii ale zawdzięczamy ją również naszym pracownikom. Posiadamy wiedzę techniczną , która umożliwia Państwu podjęcie najlepszej decyzji dotyczącej podłóg. Zapewniamy naszym klientom wsparcie techniczne , skupiamy się na zapewnieniu praktycznych rozwiązań w odpowiedzi na problemy zgłoszone przez naszych klientów komercyjnych.

Dzięki temu nasze produkty są godne zaufania , a nasi klienci mogą spać spokojnie.

Dystrybucja Polska

www.arboritec.com.pl

27 marca, 2018

Kategorie: Producenci chemii parkieciarskiejŚwiętokrzyskie

ARBORITEC/ARBOTEC logo firmy
ikona pin mapa Ostrowiec Świętokrzyski, Wardyńskiego 11 11 ikona telefon komorka511619334 ikona koperta e-mailbiuro@arboritec.com.pl

Przedstawiciele Handlowi

Wpisy Firmy