Adore-Decor – Producent Listew Przypodłogowych

Oferta firmy

ADORE DECOR JAKO RODZINNA MANUFAKTURA DOSTARCZA SWOIM KLIENTOM LISTWY PRZYPODŁOGOWE Z MDF O WYSOKIEJ JAKOŚCI I NIEPOWTARZALNYCH WZORACH, A TAKŻE PANELE WYGŁUSZAJĄCE, ĆWIERĆWAŁKI,  CZY LISTWY LED. POŁĄCZENIE WIELOLETNIEGO DOŚWIADCZENIA ZDOBYTEGO PRZEZ NASZYCH PRACOWNIKÓW, MIŁOŚCI DO PRODUKTU, KREATYWNOŚCI I ZNAJOMOŚCI RYNKU ORAZ ZASTOSOWANIA NAJNOWSZYCH MATERIAŁÓW I MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA POZWALA NAM NA ZASPOKOJENIE POTRZEB NAWET NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW.

LISTWY PRZYPODŁOGOWE Z MANUFAKTURY ADORE DECOR SĄ WYKONYWANE RĘCZNIE, CO SPRAWIA, ŻE NASZ PRODUKT JEST DOPRACOWANY W NAJMNIEJSZYM SZCZEGÓLE, A PRZEZ TO WYJĄTKOWY I ZDECYDOWANIE BARDZIEJ POŻĄDANY OD POZOSTAŁYCH. KAŻDY ETAP PRODUKCJI, OD FREZOWANIA POPRZEZ SZLIFOWANIE I MALOWANIE WYKONYWANY JEST RĘCZNIE PRZEZ DOŚWIADCZONEGO PRACOWNIKA, KTÓRY DOKŁADA WSZELKICH STARAŃ DO SWOJEJ PRACY. DO PRODUKCJI WYKORZYSTUJEMY TYLKO NAJLEPSZE MATERIAŁY. UŻYWAMY TYLKO MDF-U Z KRONOSPANU O GĘSTOŚCI 740 KG/M3, LISTWY POKRYTE SĄ DODATKOWO IZOLANTEM, KTÓRY ZABEZPIECZA PRZED WCHŁANIANIEM WILGOCI, FARBĄ PODKŁADOWĄ I WŁOSKĄ FARBĄ ICA Z UTWARDZACZEM I KATALIZATOREM UV, KTÓRY CHRONI LISTWY PRZED ZNISZCZENIEM PRZY CODZIENNYM UŻYTKOWANIU I CHRONI PRZED ŻÓŁKNIĘCIEM, CO POZWALA PAŃSTWA KLIENTOM CIESZYĆ SIĘ NASZYMI LISTWAMI PRZEZ LATA.

CECHUJE NAS NIE TYLKO NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I WYSOKIE STANDARDY, ALE TAKŻE NASZA CHĘĆ, WYTRWAŁOŚĆ, WIARA I PASJA DO TWORZENIA LISTEW PRZYPODŁOGOWYCH Z MDF, ĆWIERĆWAŁKÓW, LISTEW LED CZY PANELI WYGŁUSZAJĄCYCH. ZA KAŻDYM RAZEM DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ I MOŻEMY ZAGWARANTOWAĆ, ŻE BĘDĄ PAŃSTWO ZAWSZE ZADOWOLENI ZE WSPÓŁPRACY Z ADORE DECOR.

NASI PRACOWNICY SĄ TAKŻE NASZĄ WARTOŚCIĄ. INWESTUJEMY WE WSZELKIEGO RODZAJU SZKOLENIA INTERPERSONALNE, TECHNICZNE I POZYTYWNE MOTYWOWANIE. TRAKTUJEMY WSZYSTKICH Z GODNOŚCIĄ I SZACUNKIEM, A NASZE RELACJE SĄ NA WYSOKIM POZIOMIE KULTURY. NASI PRACOWNICY SĄ ZADOWOLENI, CO POZWALA NAM NA UZYSKIWANIE DOSKONAŁYCH PRODUKTÓW PRZYPODŁOGOWYCH Z MDF, PANELI WYGŁUSZAJĄCYCH ORAZ ĆWIERĆWAŁKÓW.

31 maja, 2021

Kategorie: PomorskieProducenci listew przypodłogowych

Adore-Decor – Producent Listew Przypodłogowych logo firmy
ikona pin mapa Gdynia, Hutnicza 9 ikona telefon komorka570-70-70-21 ikona koperta e-mailBIURO@ADORE-DECOR.PL

Wpisy Firmy