Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2022 i sukces naszej grupy.

Nadszedł czas podsumowań. Ostatni miesiąc z pewnością przejdzie do historii, biorąc pod uwagę, jak liczne okazało się zainteresowanie zbiórkami prowadzonymi przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Choć za oknami zimowa aura, emocje związane z tym wydarzeniem skutecznie rozgrzeją nasze serca. A licytacje wciąż trwają! Zatem, darczyńcy nie powiedzieli  jeszcze ostatniego słowa. Wysiłek, jaki wkładają organizatorzy, pomysłodawcy czy wolontariusze jest pełen podziwu. Niedziela przywitała nas mroźnie, ale nie przeszkodziło to nam, by połączyć siły w walce o lepsze jutro dla najmłodszych.

Przez ostatni miesiąc także nasza społeczność bardzo aktywnie brała udział we wszelakich wydarzeniach, związanych z WOŚP. Potrafiliśmy w piękny sposób się zjednoczyć i dołożyć także naszą cegiełkę, zbierając fundusze. Nawet najdrobniejszy gest, choćby udostępnienie; przekazanie dalej naszej akcji, przyczynił się do świetnego wyniku naszej grupy.

Wielu z nas włączyło się w akcję.

Z wielką radością pragniemy oznajmić, że spisaliśmy się na medal. Nasza społeczność jest pełna serdecznych i zaangażowanych pasjonatów.

Zbiórki na naszej grupie odbywały się poprzez:

– darowizny sponsorów,

– licytacje,

– wpłaty do naszej wirtualnej skarbonki.

DZIĘKUJEMY! Za ogromne zainteresowanie, chęć pomocy, otwartość na drugiego człowieka.  Każdy z Was w jakiś sposób przyczynił się dla poprawy sytuacji małych pacjentów. Nasza „grupowa” rodzina wykazała się empatią, a współpraca przyczyniła się do świetnych wyników. Jednak nasz sukces nie byłby możliwy dzięki sponsorom. Chcemy serdecznie podziękować: 5parkiet – Cyklinowanie Wrocław, Blanchon Polska, Soudal Polska, Profi-Parkiet – podłogi drewniane, parkiety, akcesoria parkieciarskie, Hartzlack, Grudzień Parkiet Serwis, madrona.pl – dla piękna drewna, BOSTIK, Cykliniarze&Parkieciarze -Cyklinowanie i montaż podłóg. Zlecenia – Porady, FESTOOL Poland FAN, Ronel, Arboritec, UZIN UTZ Polska, Ciranova Polska, Pallmann PL,

PRAGNIEMY wyrazić także ogromną wdzięczność dla anonimowych darczyńców. Poprzez wpłacanie środków do naszej skarbonki, nawet najniższych kwot, z pewnością POMOGLIŚCIE.

Nieopisana wdzięczność, która wywołuje uśmiech.

W naszej społeczności chętnie dzielimy się spostrzeżeniami i radami. Potrafimy także pojednać się i zjednoczyć, by dążyć do wspólnego celu. Jurek Owsiak z pewnością byłby pełen satysfakcji i pochwaliłby nas. Każdy z nas powinien być dumny, jesteśmy niesamowitą wspólnotą.

Licytacje, które były prowadzone na naszej grupie, cieszyły się popularnością. Jest nam niezmiernie miło, że tak dużo osób brało udział w aukcjach. DZIĘKUJEMY, tym którzy zwyciężali, jak i wszystkim pozostałym uczestnikom targującym się na forum naszej grupy.

Warto pomagać, a dobro, które przekazujemy dalej, z pewnością do nas wróci. Naszą społeczność możemy uznać za wzór wzajemnej współpracy. Cykliniarze- Parkieciarze, rośnijcie w siłę!

 

15 stycznia, 2022
Kategorie: Wpisy firm