Urokliwe Podlasie

 

Podlasie jest w tym regionie coś, co sprawia, że trzeba tam wracać co jakiś czas. To już nie pierwsza, nasza wizyta w tym urokliwym miejscu, zawsze wracamy na Podlasie z uśmiechem na ustach.

Korytarz w domu w którym montowaliśmy podłogę, miał ponad 14 mkw długości. Inwestorzy nie chcieli banalnych rozwiązań więc w grę nie wchodziła ani jodła ani żadnego rodzaju deska. Kasetony przeplatane takich samych rozmiarów deskami zamkniętymi bordiurą. Niebanalne rozwiązanie które z pewnością wkomponuje się w wystrój domu.

Salon jako duma całego domu, w którym królują głównie posadzki kamienne zostały połączone z jedną z ekskluzywniejszych wzorów czyli znaną już w XVI w. jodłą francuską. Wzór który wkomponuje się w każde wnętrze, i na pewno będzie zachwycać gości. Wzór który potrzebuje parkieciarza z prawdziwego zdarzenia, ponieważ gdy kąty między deszczułkami podczas montażu nie będą równe, to może zdarzyć się iż podłoga nadawać będzie się tylko do kontenera.

W wszystkich sypialniach, posadzki zostały wykończone tradycyjną dębową deską, która jest bezsęczna, ma łagodny układ słoi, nie posiada zmiany barw. Piękna wyselekcjonowana deska z naszego rodzimego dębu.
Na łączeniach z ceramiką zastosowaliśmy korek dylatacyjny o grubości 5 mm

5 lutego, 2023
Kategorie: Wpisy firm