Tradycyjne parkieciarstwo.

Ostatnio po dobytym montażu gotowego produktu dla jednej z sieci warszawskich salonów podłóg usłyszałem iż inwestor ponad pół roku szukał wykonawcy tradycyjnego litego parkietu i niestety jego poszukiwania zakończyły się fiaskiem. W dzisiejszych czasach liczy się tylko pieniądz oraz szybkość więc tradycyjne lite podłogi są już nie raz czymś naprawdę wyjątkowym. Po montażu gotowego produktu, nazajutrz można go już w pełni użytkować, przy litych ostro krawędziowych posadzkach czas znacząco się przedłuża. Po montażu surowego parkietu, należy przez okres co najmniej 10 dni dać posadzce nabrać odpowiednich parametrów. Po tym procesie dopiero możemy przystąpić do cyklinowania oraz aplikacji chemii, to również zabiera mnóstwo czasu. Lecz po tak długim oczekiwaniu, w zamian dostajemy piękną jednolitą powierzchnię bez żadnych mikrofaz.
Nasza firma wykonuje montaże oraz wykończenia podłóg litych. Istniejemy na rynku już ponad 30 lat, i nie wyobrażamy sobie nie podejmować takich wyzwań. Dla nas, jako doświadczonych parkieciarzy jest to zaszczyt jeśli komuś wymarzy się „starodawna” posadzka a my możemy ją wykonać.
Czy nie boimy się odpowiedzialności? Przez ponad 30 lat doświadczeń na rynku jesteśmy w stanie bez żadnych przeszkód przeprowadzić taki montaż bez późniejszych konsekwencji. Drewno lite jest bardziej wymagającym materiałem niż warstwówka ze względu na większą jej prace, podłoże nieraz musi być dodatkowo wzmacniane aby mieć pewność iż za 2 lata drewno nie odspoi się od jastrychu.
Na szczęście mamy spore zainteresowanie w zakresie litych podłóg. Obecnie jesteśmy w trakcie przeprowadzania dwóch inwestycji na których montowane są lite produkty. Na jednej inwestycji trafiły nam się aż trzy różne rodzaje wzorów. Jakich? Śledźcie nas na fanpage, już niedługo przedstawimy piękno litego produktu
5 lutego, 2023
Kategorie: Wpisy firm