Nie tylko drewno.

Nie tylko drewno.
Parę lat wstecz rozszerzyliśmy gamę naszych usług o montaż paneli laminowanych oraz winylowych. Jeszcze niedawno gdy ceny drewna utrzymywały się na stałym poziomie, niektóre firmy odrzucały tą pozycję z zakresu swoich usług. Dziś posiadamy dwie ekipy montażystów które zajmują się owym montażem, z biegiem czasu uważamy iż był to bardzo dobry ruch. Gdyż ceny drewna osiągają bardzo wysoki pułap, klienci zaczynają szukać jakiejś tańszej alternatywy i tu właśnie pojawiają się panele laminowane.
W dzisiejszych czasach panele można również ułożyć w jodełkę, zarówno angielską jak i francuską.
Dwa ostatnie nasze montaże polegały właśnie na złożeniu owych wzorów. Jodła angielska składa się z poszczególnych elementów, które po montażu tworzą jedną płaszczyznę, identycznie jak w przypadku jodełek z drewna. Zaś przy montażu jodły francuskiej łączenia już są bardziej uwidocznione, lecz jest to jakaś alternatywa, tradycyjnej jodły w formie drewnianej. Przy łączeniach z ceramiką zastosowaliśmy listwy przejściowe.
Kolejnym ciekawym montażem było obrobienie panelami grzejników podłogowych. Dodatkowym utrudnieniem była na pewno ich wielkość. Są to panele z serii Majestic od QuickStep. Elementy te posiadają 2050 mm długości oraz 240 mm szerokości. Na łączeniu z grzejnikami zastosowany został silikon, który został wykonany przez klienta 😊
Inwestycje zostały wykonane dla firmy Superparkiet
Profesjonalny montaż podłóg laminowanych
601-226-646
607-843-103
28 września, 2022
Kategorie: Wpisy firm