Montaż cokołów

Cokół, niezmiennie czy jest to biały lakierowany mdf, czy klasyczny cokół dębowy jest wykończeniem pracy parkieciarza. Niezależnie czy był to sam montaż gotowej podłogi czy też renowacja, parkieciarz powinien wykończyć swoją prace właśnie owym montażem. Bardzo często słyszymy iż firmom się zwyczajnie nie opłacało montować cokołów, albo najzwyczajniej w świecie nie mieli dostosowanych narzędzi do ich montażu.
Nasza firma podejmuję się montaży nawet najmniejszej ilości, niezależnie od wysokości, posiadamy odpowiednie maszyny potrzebne do ich docięcia. W cenie montażu zawsze jest wypełnianie szczelin. Szczeliny między ścianą a listwą wypełniamy białym akrylem zaś szczeliny między listwą a podłogą wypełniamy akrylem w kolorze podłogi (nie dotyczy podłóg pływających). Każde łączenia są przez nas lakierowane po montażu.
Jeśli zostałeś/aś z niedokończoną pracą skontaktuj się z nami. Fachowo doradzimy jaka listwa najbardziej będzie pasowała do wystroju mieszkania a nasi fachowcy z należytą dokładnością przeprowadzą montaż.
2 listopada, 2021
Kategorie: Wpisy firm