Jodła jodle nierówna.

Można powiedzieć iż jodła to jodła, lecz w tym przypadku przedstawiamy tak naprawdę dwie różne podłogi, które połączone są jedynie wzorem, który od pokoleń stosowany jest w parkieciarstwie, czyli jodła Angielska. Wzór który montaż musi przeprowadzić wykwalifikowany fachowiec z doświadczeniem oraz precyzją aby docinki w szczególności te przy łączeniach z ceramiką wyglądały schludnie oraz aby odległości dylatacyjne były takiej samej szerokości. Wzór od którego od samego początku trzeba być niesamowicie czujnym, ponieważ gdy deszczułki nie zostaną wyprowadzone w linii prostej oraz nie zostaną zachowane kąty, wraz z dalszym montażem problemy będą narastały.

Z jednej strony mamy klasyczny dąb w bardzo szalonym stylu. Naturalne oraz szpachlowane sęki, nagłe zmiany barw oraz liczne przebarwienia dają podłodze naturalniejszy wygląd. Podłoga wykończona w naturalnym odcieniu, czterostronnie fazowana.
Z drugiej strony mamy podłogę bardziej stonowaną. Deszczułki są kolorystycznie do siebie zbliżone, na posadzce nie uświadczymy nawet najmniejszych sęków. Posadzka to również tradycyjny dąb lecz w pięknym odcieniu brązu.

20 grudnia, 2020
Kategorie: Wpisy firm