Grzejniki kanałowe.

Bardzo modnym ostatnimi czasy wykończeniem są tzw. grzejniki podłogowe. Zastępują one tradycyjne grzejniki instalowane na ścianach. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy dużo więcej przestrzeni którą możemy dodatkowo zaaranżować.
Grzejniki kanałowe to utrapienie każdego parkieciarza, zdarza się często iż są ustawione na różnej wysokości niż podłoga która będzie montowana. Trzeba wówczas poświęcić dużo więcej czasu aby montaż był przeprowadzony poprawnie czyli dwie powierzchnie muszą zawsze być w jednej płaszczyźnie, w innym wypadku takie rozwiązanie nie zda egzaminu. Na połączeniu grzejników można zastosować korek dylatacyjny jak i zarówno jakąś masę elastyczną, my akurat w większości przypadków stawiamy na korek dylatacyjny, gdy jest odpowiednio zabezpieczony może służyć parę lat i nadal wyglądać estetycznie. Na zdjęciach mamy podłogę w dość ciemnym odcieniu wraz z korkiem zabarwionym na brązowo, zaś kolejne zdjęcia przedstawiają wykończenie masą elastyczną.
Drugim ważnym elementem jest wykończenie środka, jedni stawiają na kratki aluminiowe zaś drudzy na kratki drewniane. Bardzo dobrym pomysłem lecz tylko na okres letni, jest wypełnienie grzejników podłogą która była montowana na całej powierzchni.
A Wy jaką opcję byście wybrali?
Profesonalny montaż podłóg drewnianych.
601-226-646
5 lutego, 2023
Kategorie: Wpisy firm