Gruntowne mycie oraz konserwacja posadzki drewnianej na bazie produktów od firmy Pallmann

Czy drewno jest dobrym wyborem jako posadzki drewniane do restauracji czy sal weselnych? Jego powłoka, zarówno jak i sam materiał jest na pewno wyborem o jaki trzeba systematycznie dbać. Ale czy inny materiał da tyle ciepła co drewno? W wielu domach są drewniane posadzki, a czy nie chcemy czuć się jak w domu w restauracji ?
Dylematem jest dbałość o powłoki które zabezpieczają drewno. O ich trwałość oraz częstotliwość. Restauratorzy którzy z nami współpracują co najmniej raz w roku zapraszają nas na mycie maszynowe oraz profesjonalną impregnacje. Co jest niezbędnym punktem aby co trzy lata nie przeprowadzać cyklinowania. Zaś posadzki codziennie zmywane są przez osoby sprzątające, środkami dedykowanymi przez nas. Raz na dwa, trzy miesiące nakładane są środki dedykowane do codziennej pielęgnacji. Magic Oil Care jest idealnie dostosowanym do tych zadań środkiem. Nie potrzeba profesjonalnych maszyn oraz jego aplikacja jest dziecinnie prosta. Jest to środek przystosowany do nakładanie przez konsumentów, a w bardzo dużej mierze przedłuża żywotność powłoki olejowej.
Zdjęcia przedstawiają posadzkę po dwóch latach po renowacji. Miejsce inwestycji to

Brant Hotel & Events

Cała powierzchnia została zmyta profesjonalną maszyną Turbo scrubber od

Pallmann

. Podczas mycia używaliśmy grundreinger clean strong oraz clean. Po 12h przystąpiliśmy do polerowania. Cała powierzchnia została spolerowana przez nas czarnym padem. Po dokładnym odkurzeniu zostały nałożone dwie warstwy Magic Oil w odstępie 24 h przy temperaturze 16-18 stopni C.

Łączna powierzchnia to 501 mkw.
5 lutego, 2023
Kategorie: Wpisy firm