Dębowe kwadraty w dwóch wariantach.

Deszczułki układane w wzór kwadratów, zostały nieco zapomniane i z biegiem czasu zamiatane pod dywan. Jeszcze do niedawna można było usłyszeć iż jest to układ klepek rodem z PRL. W tych zmierzchłych czasach wzór ten stosowany był głownie z względu na jego stabilność na wiecznie mokrych podkładach smołowych.
 
Od dłuższego czasu, projektanci zaczęli sobie przypominać o owych wzorach i stosować je w starych wyremontowanych kamienicach ale i również wkomponowywać do nowoczesnych wystrojów wnętrz. My parkieciarze, bardzo z tego faktu jesteśmy zadowoleni, ponieważ tylko wykwalifikowani fachowcy są w stanie przeprowadzić montaż w ten wzór prawidłowo aby wszystkie kąty oraz linie zgadzały się z sobą.
Zdjęcia przedstawiają dwie inwestycje, na których zostały deszczułki ułożone właśnie w owy wzór, jeden w naturalnym odcieniu dębu, drugi zaś w nowoczesnej szarości.
 
Wolicie coś naturalnego czy nowoczesnego? Na pewno nie pozwólcie, jak już zdecydujecie się na montaż kwadratów aby montaż, przeprowadzony był przez profesjonalistów.
29 sierpnia, 2021
Kategorie: Wpisy firm