Co łączy cyklinowanie parkietu i licytacje WOŚP?

Pomaganie jest modne, kiedyś było oczywiste- rzekł kilkanaście lat temu aktor Bogusław Linda. Czy jego słowa są do końca zgodne z prawdą? Naprzeciw temu poglądowi możemy postawić działalność naszej dumy i skarbu narodowego- Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już 30 lat niesie ona pomoc potrzebującym. Zbiórki prowadzone są na terenie całego kraju, zaangażowane są w nią osoby z wielu branż.

Chcąc uzbierać środki dla chorych dzieci do akcji przyłączyli się także entuzjaści cyklinowania oraz lakierowania parkietów. Grupy facebookowe są pełne wielu ofert pomocy, zatem Cykliniarze &Parkieciarze postanowili dołożyć cegiełkę do tego przedsięwzięcia i na swojej grupie zorganizować aukcję.

Pomaganie jest fajne!

Nie ma nic prostszego, wystarczy jedynie dołączyć do grupy Cykliniarze & Parkeciarze. Jest to miejsce, w którym możemy zasięgnąć rady, poszerzyć wiedzę, czy skorzystać z usług najlepszych fachowców. Poza tym, okulistyka dziecięca może dzięki pomocy pasjonatów wiele zyskać. Przyłączyć się do akcji może każdy. Odwiedź wirtualną skarbonkę już teraz i wpłać dowolną kwotę, która zasili konto WOŚP. Szybko, wygodnie, wystarczy kilka sekund, by dołożyć się do projektu pasjonatów lakierniczych rewolucji.

Aukcje czyli obustronna korzyść.

Aukcje, czyli najprościej mówiąc, licytowanie różnych przedmiotów, to przyjemny i dający pozytywne emocje sposób na zbiórkę funduszy. Na portalu Facebook, możemy spotkać się z licytacjami, gdzie tematem są różne gadżety z logo firmy, której spektrum usług to branża podłogowa. Kto wygra licytację, tego środki pieniężne zostaną przekazane na konto fundacji.

Przyjemne z pożytecznym; pomagamy, a do tego możemy otrzymać ciekawe nagrody. Wszak każda firma cykliniarska chciałaby swoje logo udostępnić w tak szczytnym celu.

Czy już wystarczającą zachęceni? 

Już 3 stycznia zbieramy siły, by pomagać najmłodszym. Dobro, które wysyłamy w świat, z pewnością do nas wróci. Liczymy na Was. Siema!

 

15 stycznia, 2022
Kategorie: Wpisy firm