Chytry traci dwa razy.

Ostatnio przedstawialiśmy Państwu realizację montażu jodły francuskiej którą przeprowadzaliśmy w podwarszawskim wawrze.(zdjęcie nr.1 ). Pan zlecający montaż zrezygnował z usługi przeprowadzenia konserwacji twierdząc iż cena jest zbyt wygórowana.

Po miesiącu użytkowania, trzeba tutaj nadmienić iż żadne krzesła w jadalni oraz gabinecie nie zostały podklejone odpowiednim materiałem który ograniczył by zużycie powłoki, czego konsekwencją są liczny rysy oraz przetarcia. Nieodpowiednio dobrane środki do konserwacji oraz ich zła aplikacja tylko podkreśliły istniejący już problem. Podłoga po dwóch miesiącach użytkowania nadawała się tylko do renowacji.

Podłoga fabrycznie została wykończona olejowoskiem w efekcie surowego drewna więc musieliśmy ją odtworzyć. Aby uzyskać dany efekt zdarliśmy starą powłokę przy użyciu profesjonalnych narzędzi które zebrały jak najmniej warstwy użytkowej, której w podłogach warstwowych jest o wiele mniej niż przy podłogach litych. Do wykończenie już wyszlifowanej powierzchni użyliśmy Olejowosk firmy OSMO w efekcie surowego drewna.

Czy wyszło podobnie? Oceńcie sami!

5 lutego, 2023
Kategorie: Wpisy firm