BONA Bonus – Program lojalnościowy dla parkieciarzy i cykliniarzy

Informujemy, iż od 5 czerwca startujemy z programem lojalnościowym dla parkieciarzy Bona BONUS!

Kupuj produkty Bona i otrzymuj zwrot pieniędzy na kartę Premiową Sodexo albo zestaw odzieży roboczej.

 

Jak to działa?

  1. Dokonuj zakupów

Kupuj produkty Bona biorące udział w programie.  Lista w broszurce.

Aby przystąpić do programu należy do biura Bony dostarczyć formularz zgłoszeniowy.

Po otrzymaniu formularza zarejestrujemy Cię i wyślemy na Twój adres mailowy link aktywacyjny do programu, w którym będziesz mógł na bieżąco sprawdzać stan swojego konta z punktami i wybierać nagrody. W formularzu jest również opcja wyboru nagrody od razu.

  1. Zbieraj punkty

Na produktach znajdują się naklejki z punktami. Zbieraj naklejki i przyklejaj na formularz do naklejek i wysyłaj do biura Bony. Do formularza z naklejkami niezbędne jest dołączenie kopii dokumentów potwierdzających nabycie tych produktów (faktury, paragony). Formularze bez kopi dokumentów potwierdzających nabycie nie będą honorowane. Nasz pracownik zarejestruje punkty na Twoim koncie. Formularz na naklejki dostępny jest w załączniku w broszurce.

  1. Odbieraj nagrody

1 pkt. = 1 pln. Jak uzbierasz pierwsze 50 punktów, my wyślemy do Ciebie kartę przedpłaconą Sodexo o wartości 50 zł brutto. Każdy parkieciarz otrzymuje jedną kartę. Karta ma możliwość wielokrotnego doładowania, dlatego kupuj dalej produkty, wysyłaj kupony z naklejkami, a my będziemy nadal doładowywać Twoją kartę! Każde kolejne doładowanie jest na kwotę, na jaką dostarczysz nam naklejki tzn., jeśli dostarczysz naklejki o wartości 88 punktów – otrzymasz zwrot 88 zł na kartę Sodexo.

Naklejki znajdziesz na kapslach lub tylnych etykietach produktów.

Zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie www.bonabonus.pl program dedykowany jest parkieciarzom. Dystrybutorzy nie są uprawnieni do brania udziału.

 

Broszura o Bona BONUS

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w załączonej broszurce. Broszurki w wersji drukowanej dostępne są w sklepach dystrybutorów oraz są możliwe do zamówienia bezpośrednio z biura. W tym celu poprosimy o wiadomość mailową lub kontakt telefoniczny.

Dowiedz się więcej na stronie:
http://bonabonus.pl/

Pobierz katalog:
https://www.bona.com/Global/Countries/Poland/Bona%20BONUS/Bona_BONUS_katalog.pdf

10 maja, 2022
Kategorie: NewsySzkolenia