Biel w kontraście z naturalnym odcieniem. WALCZAK – podłogi drewniane

Podczas montażu desek od firmy Walczak, serce pęka z dumy ponieważ my jako parkieciarze, w dobie warstwowych produktów, uwielbiamy produkty lite. Podłogi od owej firmy posiadają nacięcia od spodu desek, co powoduje iż nie ma takiego naprężenia między drewnem a jastrychem co za tym idzie jastrych nie musi mieć aż takich parametrów jak w przypadku innych litych produktów.
Jeśli dodamy do tego charakterystyczne wykończenie jakie posiadają produkty od firmy Walczak, mamy podłogę wręcz idealną. Lecz nawet przy takich udogodnieniach aby prawidłowo przeprowadzić montaż oraz aby warstwa drewna nie odspoiła się od jastrychu trzeba posiadać ogromną wiedzę z zakresu parkieciarstwa. Szczególną uwagę należy zwrócić na przygotowanie podłoża, mleczko które wytrąca się z jastrychu w procesie schnięcia, powinno zostać dokładnie usunięte oraz zagruntowane gruntem tej firmy jakim klejem będą przyklejane deski do podłoża.
Zdjęcia które mamy dla Państwa to obrazy dwóch wyborów jakie oferuje nam firma Walczak. Z jednej strony mam modną jak na dzisiejsze czasy biel, z drugiej mamy naturalnie wykończenie. Jedna jak i drugą posadzką to tradycyjny dąb. Deski są czterostronnie fazowane oraz szczotkowane.
Wybierajcie tylko doświadczone firmy do montażu litych produktów oby nie okazało się iż po paru miesiącach posadzka nadaje się tylko do „kontenera”.
17 listopada, 2021
Kategorie: Wpisy firm