Anglik czy francuz?

Moda na staromodne wzory utrzymuję się od dobrych kilku. Zapotrzebowanie na poprawny montaż przez konsumentów jest na wysokim poziomie. Przynajmniej raz w miesiącu dostajemy telefon z zapytaniem o poprawę montażu po pseudofachowcach. Następny post który pojawi się na naszym firmowym fanpage będzie właśnie o inwestycji która dosadnie pokazuje dlaczego trzeba nieraz poczekać nawet 30 dni na poprawny montaż tak trudnych wzorów.
Dzisiaj zaś chcemy przedstawić jodełki których montaż przeprowadzała nasza firma. Montaż który był przeprowadzany z należytą dokładnością oraz precyzją którą zdobywaliśmy przez wiele lat.
Z jednej strony mamy bardzo elegancką francuską jodełkę których elementy łączą się pod kątem 45 stopni tworząc tzw. grot. Podłogi montowane w owy wzór charakteryzuje klasa oraz elegancja. Wzór idealnie wkomponuje się w klasyczne wnętrze jak i te nowoczesne.
Jodła angielska również zachwyca estetyką oraz elegancją. Wzór był stosowany w latach 70 oraz 80, nawet w dzisiejszych czasach parkiety z tamtych lat szczególnie w starych kamienicach po procesie renowacji wyglądają bardzo estetycznie. Wzór polega na ułożeniu deszczułek w taki sposób aby ich krańce nie przylegały do siebie oraz łączyły pod kątem 45 stopni.
Która bardziej cieszy oko? Obie zachwycają elegancją oraz klasą lecz nasze serce jest przy francuzie może dlatego iż trudniejszy jest montaż a inwestycje wymagające precyzji to nasza specjalność.
Profesjonalny montaż parkietów w wzór jodły.
601-226-646
607-843-103
5 lutego, 2023
Kategorie: Wpisy firm